HAKKIMIZDA
 

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Mars Kozmetik, Medikal estetik merkezleri, medikal merkez ve hastaneler, güzellik salonları ve spa merkezlerine yeni eğilim ve trendlerini öngörerek teknik servis ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Mars Kozmetik, aynı zamanda kozmetik sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor. Uzmanlık ve kaliteden ödün vermeden ürünlerini, salonlarında farklılık yaratmak isteyenlere karlılık esası çerçevesinde sunan Mars Kozmetik, birbirinden özel seçeneklerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor. Epilasyon cihazlarından zayıflama cihazlarına, vücut bakım cihazlarından cilt gençleştirme cihazlarına, kalıcı makyaj cihazlarından cilt ve vücut bakım ürünlerine kadar birbirinden özel tercihler sunan Mars Kozmetik, onlarca farklı uygulamayı güzellik mekânları ile buluşturuyor. Mars Kozmetik tüm Türkiye genelinde binlerce işletmede makine, donanım ve profesyonel kozmetik ürünü ile Türkiye’yi sarıyor. Sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün ve cihazların genel kalitesinde çıtayı sürekli yükseltiyor.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle ülke insanımızın, farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu konseptler oluşturarak profesyonel güzellik, cilt bakımı ve kozmetiklerini tüm vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktır. Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, zirvedeki yerimizde emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak. Bununla birlikte çalışmalarımızla Türkiye'ye istihdam kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.

Kalite Politikası

Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.